Türkiye geneli barmaid iş ilanları

322 0

Türkiye geneli barmaid iş ilanları ile Gökhan İnci Menajerlik Güvencesiyle oluşturulan tüm barmaid ilanlarında Turistlik Night Club, Turistik Gazinolarda, Gece Kulüplerinde, Barlarda ve Eğlence Merkezlerinde 100 TL başlangıç fiyatı olmak üzere dolgun günlük yevmiyelerle çalışacak 18 – 30 Yaşları Arasında barmaid olarak görev almak isteyen BAYAN Elemanlar Aranıyor.
Hemen çalışmaya başlayabilecek, kendine güvenen diksiyonu ve fizyolojik olarak sorunu olmayan, seyahat engeli bulunmayan bayanlar tercih sebebimizdir.

Çalışılacak ortamlar her açıdan güvenli olup huzurlu mekanlarda çalışılacaktır. Bayan personellerimiz için isteğe bağlı olarak kesinlikle sigorta yapılmaktadır.Konaklama ulaşım gibi ücretler acentemiz güvencesi ile çalışılacak mekanlar tarafından sağlanır.
18-32 yas arasında, bayanların başvurmaları istenmektedir..

Türkiye geneli barmaid iş ilanları

Fiyatlar Çalışma Yerlerimizde Net Olarak Ödenmektedir.

Detaylı bilgi için: 0554 129 16 50

Related Post

Bayan garson iş ilanları

Posted by - 27 Mayıs 2017 0
Bayan Garson İş İlanları ; gazinolarda, nayt kulüplerde, night club, gece kulüplerinde, pavyon ve tüm eğlence merkezlerinde bayan garson iş…

Gazino İş İlanları

Posted by - 9 Kasım 2017 0
SESİNE SAHNESİNE🎤🎤🎤🎤🎤 🎶🎶🎶🎶🎶 GUVENEN SOLİST 🎷🎶🎶 Türkiye’ nin her yerinde gazinolar da çalışacak sesine sahnesine ve görselliğine güvenen ve önem gösteren…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir