konsomatris çalıştıran yerler

117 0

Konsomatris çalıştıran yerler için iş ilanımız açılmıştır. İş arayan ayanlar için gazinolarda çalışma imkanı ve iş fırsatı doğdu. Günlük çok dolgun ve tatmin edecek miktarda net yevmiyeler ile işe alımlar başlamıştır. Kaliteli ve güvenli olmasının yanı sıra eğlenceli ve elit mekanlar da kons çalıştıran yerler çerçevesinde bayan kons personeller işe alınacaktır.

Türkiye geneli olan bu ilanımız için Gökhan İnci gazino menajerliği güvencesi ve garantisi altında çalışarak iyi bir gelir elde etmek isteyen bayanlar için bu ilana başvurmanız yeterli olacaktır. konsomatris çalıştıran yerler de Türkiye’nin önde gelen gazinolarında çalışmak isterseniz sizler için bu fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca çalışacak bayanlar için tüm sosyal haklar menajerliğimiz güvencesi ile konsomatris çalıştıran yerler tarafından sağlanacaktır. Yeme içme, yol, konaklama gibi tüm ücretler konsomatris çalıştıran yerler tarafından acentemiz aracılığı ile karşılanacaktır. Çalışmak isteyen bayanlar günlük 250 TL ve 500 Tl arasında net ücretler ile kons bayan olarak çalışacaktır. İşe akınacak olan bayanların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Yasal çerçevede tüm sosyal haklar dileyen bayanlar için sağlanacaktır.

konsomatris çalıştıran yerler

İçin aranılan özellikler şunlardır.

18 yaşını doldurduyssanız,
Güleryüzlü ve hoş sohbet olduğunuzu düşünüyorsanız, giyim kuşam ve bakımınıza özenli iseniz,
40 yaşından fazla değilseniz,
Fiziksel bir probleminiz yok ise,
seyehat ve konaklama için herhangi bir probleminiz yok ise lütfen aşağıda ki numaraları arayarak veya whatsapp hattımızdan bize mesaj atarak ilana başvuru yapınız.
Whatsapp: 0553 868 24 91 / Tel: 0553 868 24 91 Menajer Gökhan İnci ( gazino menejerleri )

Related Post

Kars Bayan Solist Kons İş İlanları

Posted by - 7 Nisan 2017 0
Kars Bayan Solist Kons İş İlanları – Yüksek Ücretlerle İşiniz Bizim Garantimizde Kalite farkını bizimle çalıştığınız zamn anlayacaksınız Mutlu. güvenilir…

izmir gazino menejerleri

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
izmir gazino menejerleri. gazino menajerlik acentesi olarak tüm türkiye geneli seçkin turistik gazino mekanlarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan kons menejer…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir