Kons Menejeri

Kons Menejeri

Kons menejeri menajerlik acentesi ve ajansı olan Gökhan İnci kons menajerlik firması bayanlar için gazinolarda iş fırsatları sunuyor. Acil olarak kaliteli ve iyi gazinolarda çalışacak kons bayanlar aranıyor.

Kons menejeri

Tüm Türkiye genelinde özellikle istanbul gazinolarında, izmir gazinolarında, ankara gazinolarında, antalya gazinolarında, bursa gece kulüplerinde, adana pavyonlarında, aydın eğlence merkezlerinde, manisa, çanakkale ve özellikle balıkesir ile ilçelerinde ki gazinolarda kısacası tüm Türkiye gazinolarında günlük yüksek yevmiye ve bütçe ile çalışacak bayan kons personeller işe acil olarak alınacaktır.

Menajerlik Güvencemiz ile tüm turistik gece kulüpleri ve gazinolarda & Turistik Night Kulüplerde ortalama olarak 150 TL – 850 TL Günlük net ücretler ile çalışmak isteyen 18 – 37 yaşları arasında kons olarak çalışmak isteyen bayan personeller işe alınacaktır. Eğlence mekanlarında çalışacak bayanların tecrübeli veya tecrübesiz olması önemli değildir.

Acilen çalışmaya başlayabilecek, işini severek yapacak özgüveni yüksek, diksiyonu iyi ve fiziksel özellikleri düzgün, 1,60 ve 1.79 arasında boy uzunluğuna sahip ve seyahat problemi olmayan full time olarak çalışmak isteyenler tercihimizdir.

Ulaşım ücretleri, Kalacak yer, Yeme-içme & Sosyal tüm haklar sağlanacaktır.
18-37 yaşları arasındaki, hanımların kons ilanına başvuruları bekleniyor.

Kons menerjerliği ile tarafımıza başvuracak bayanların acentemizce karşılanacak imkanları

 • Konaklama imkanı. Kalacak yer problemi olmaz
  Sosyal tüm haklar (yeme içme, ssk ve konaklama)
  Günlük net yevmiyeler
  Tecrübeye göre 200 TL den başlayan net fiyatlar başlayan 850 TL ye kadar devam eden günlük yevmiyeler
  Huzurlu, elit, kaliteli gazinolarda çalışma ve iş imkanı
  Kons menejerliği olan acentemize başvurarak tüm imkanlardan faydalanabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

Gökhan İnci menajerlik başvuruları whatsapp hattından yada telefon görüşmeleri ile almaktadır. Sosyal sayfalarımızdan da başvuru yapabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız Türkiye geneli bir firma olduğu için bir çok seçkin mekan ve gazino ile çalıştığından iş imkanı sağlayabilir. Bize ulaşmak için

Whatsapp: 0554 129 16 50

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir