Kons ilanı

189 0

Kons ilanı , kons olarak iş arayan; kons bayanlar için bir kons ilanıdır. Kons menejerlik firması olan Gökhan İnci menajerlik yüksek yevmiyeler ile huzurlu kaliteli ve güvenli mekanlarda, gazinolarda çalışacak kons bayan aramaktadır.

Tüm Türkiye genelinde ki kons bayanlar bu ilana başvuru yapabilir. Kons Menajeri firması olan Gökhan İnci Menajerlik tüm Türkiye’nin en seçkin gece kulüpleri, gazinoları, eğlence merkezleri, turistlik gazino, bar ve pavyonları ile çalışmakta, Türkiye de ki en nezih mekanlara kons eleman anlaşması yapmaktadır.

Eğlenceyi seven, rahat iş arayan ve kons olacak bayanlar kons ilanı için bizimle iletişime geçerek işe başlayabilirler. Günlük en az 300 TL yevmiye ile kalacak yer sorunu olmayan, konaklamanın da Menejer firmamız ile anlaşması olan tüm gazinolar tarafından karşılanacağını bildirmek isteriz.

Gece kulüplerinde işini severek yapacak kons bayanlar arıyoruz. Bu sebeple;

Kons olarak çalışacak bayanlarda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

Fiziği düzgün, fiziksel bir problemi olmayan
18 yaş – 40 yaş arasında olan
Sohbet etmeyi seven, konuşkan ve diksiyonu düzgün
Giyinişine özen gösteren, bakımlı ve titiz
Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, güleryüzlü neşeli, heyecanlı ve işini severek yapacak
Bayanlar kons ilanı başvurusu yapabilirler. Kons ilanı başvurusu için menejerlik whatsapp hattı veya telefonları aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kons ilanı

Kons menajeri firmamız çalışacak kişi alımlarında, bayanların çalışacağı gazinolar ile personel arasında uygun iş sözleşmesini yaparak, personeli de gazinoyu da kons acentesini de koruma altına alır. İşe başlayacak olan kons bayanların tüm sosyal güvence ve hakları, personel isteğine göre sigortası, kalacak yeri ve konaklamasını, yemek gibi tüm ihtiyaçlarını hazırlatacak şekilde iş imkanı sunar.

Menajer

Kons menajeri firması olarak güven veren bir acente arıyorsanız Gökhan İnci Menajerlik tamamen doğru bir adrestir. Gökhan İnci Menajerlik olarak Tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night clup, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz. Eğer fiziğinize ve kendinize güvenen bir bayansanız ilanımızı dikkate alarak ilan aracılığı ile kons iş ilanı başvurusu yapabilir yüksek günlük net yevmiyeler alarak işe başlayabilirsiniz. kons bayan ilan başvurusu yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan bize yazarak iletişime geçin veya Telefon numaramızı arayarak doğrudan başvuruyapın. Ayrıca Facebook adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanları kısmına bakabilirsiniz.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0553 868 24 91 / Tel: 0553 868 24 91 Menajer Gökhan İnci

Related Post

Manisa Bayan Solist Kons İş İlanları

Posted by - 8 Nisan 2017 0
Manisa Bayan Solist Kons İş İlanları – Yüksek Ücretlerle İşiniz Bizim Garantimizde Kalite farkını bizimle çalıştığınız zamn anlayacaksınız Mutlu. güvenilir…

Bayan garson arayan mekanlar

Posted by - 27 Mayıs 2017 0
Bayan garson arayan mekanlar da iş ilanı. garson olarak çalışmak isteyen bayanlar bu ilana başvuru yaparak bayan garsonluk yapabilirler. Tüm…

Kırıkkale Bayan Solist Kons İş İlanları

Posted by - 8 Nisan 2017 0
Kırıkkale Bayan Solist Kons İş İlanları – Yüksek Ücretlerle İşiniz Bizim Garantimizde Kalite farkını bizimle çalıştığınız zamn anlayacaksınız Mutlu. güvenilir…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir