Kons çalıştıran yerler

413 0

Kons çalıştıran yerler ve kons çalıştıran gazino, gece , kulüplerinde, mekanlar da iş arıyor iseniz Gökhan İnci Menajerlik Model ve Sanatçı Menajerliği Aracılığı ile iş imkanı sunuyoruz.

Türkiye genelindeki bir çok gece kulübünde ve gazinoda iş imkanı sunan acentemiz sizler için günlük net yüksek bütçeler ile tarzınıza en uygun mekanlara personel yerleştiriyor. Gece alemi iş ilanlarında Türkiye’nin en seçkin insan kaynakları olan firmamız sizler için huzurlu, kaliteli ve elit mekanları sunuyor.

Kons çalıştıran yerler

Sizlere en uygun, en yakın bölgelerde ki sizin seçiminiz olacak mekanlarda iş imkanlarımız için aşağıda ki özellikler bende var diyorsanız günlük minimum 250 , en fazla ise 500 TL bütçe ile bayan personel alımları yapıyoruz.

Eğer;

 • 18 yaşı ile 40 yaşları arasında iseniz (18 yaşını doldurma şartı) ,
  Seyahat engeliniz veya probleminiz yok ise,
  Konaklama için bir probleminiz yok ise,
  Giyim kuşam ve giyiniş tarzınız iyi ise, bakımlı iseniz ve kişisel bakımınıza özen gösteriyor iseniz,
  Sohbet etmeyi seviyor iseniz,
  Güler yüzlü iseniz,

İşiniz hazır. İlanımıza başvuru için yapmanız gereken şey sitenin altında bulunan iletişim bilgileri ile bizi arayarak veya whatsapp personel alımı hattımızdan bizimle irtibat kurarak işe başvuru yapabilirsiniz.

Sağladığımız sosyal olanaklar tam kapasitelidir. Sosyal imkanlarımız konaklama, yeme içme, gıda, yol ulaşım, otobüs veya uçak ücretleri ve eğer isterseniz ssk ile tüm sosyal hakları personellerimize sağlamaktayız.

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Eskişehir, Antalya, Konya, Isparta, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Tekirdağ, Edirne Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Mersin, Hatay, İskenderun, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Manisa, Muğla da ki gazinolar, gece kulüpleri, eğlence merkezleri, barlar, turistik gazinolar için öncelikli olarak personel alımı yapıyoruz. Fakat tüm Türkiye geneli için çalıştığımızdan kons arayan yerler hangi bölgede var ise o bölgeye personel sağlıyoruz. Detaylı bilgi, başvuru ve iletişim için aşağıda ki numaradan bize ulaşınız. Başvuru için her hangi bir formumuz bulunmamaktadır. Tek iletişim kanalımız aşağıda ki numaralardır.

Whatsapp: 0554 129 16 50 / Tel: 0554 129 16 50

Related Post

Bayan garson arayan mekanlar

Posted by - 27 Mayıs 2017 0
Bayan garson arayan mekanlar da iş ilanı. garson olarak çalışmak isteyen bayanlar bu ilana başvuru yaparak bayan garsonluk yapabilirler. Tüm…

izmir gazino menejerleri

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
izmir gazino menejerleri. gazino menajerlik acentesi olarak tüm türkiye geneli seçkin turistik gazino mekanlarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan kons menejer…

Kons Menejeri

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Kons menejeri menajerlik acentesi ve ajansı olan Gökhan İnci kons menajerlik firması bayanlar için gazinolarda iş fırsatları sunuyor. Acil olarak…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir