izmir gazino menejerleri

izmir gazino menejerleri

izmir gazino menejerleri. gazino menajerlik acentesi olarak tüm türkiye geneli seçkin turistik gazino mekanlarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan kons menejer ajansımız güvencesinde aşağıda belirtilen şartlara uygun konsomatris bayan  elemanlar aranıyor

izmir gazino menejerleri

izmir şehir dışı ve çevresinde çalışacak bayanlar için iş fırsatı sunuyoruz. izmir yakını ve çevresi turistik gazino, night club, müzikhol, barlarda çalışmak isteyen kons bayan personellere ihtiyaç vardır.

izmir kons menejeri iş ilanı

Aranan nitelikler

insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek ve güler yüzlü
Dış görünümüne önem veren, fiziği ve diksiyonu düzgün
Sunum bilgisi üst düzeyde temsil yeteneğine sahip
Ekip çalışmasına uyumlu
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Deneyimli deneyimsiz
18- 30 yaş arası
350, 400, 450 günlük sabit net yevmiyelerle

kons bayan konsomatris aranıyor.

izmir yakını olarak çalışma yerleri: Balıkesir, bursa, ayvalık, çanakkale, akçay, gönen, manisa, soma, bergama, dikili, aydın, nazilli, denizli gazino bar müzikhol ve pavyonları.

Çalışmış olduğumuz mekanlar ile anlaşmalarımız gereği bünyemizde çalışan personellerin konaklamaları ve ayrıca yemek, servis, ssk mekanlar tarafından karşılanacaktır.

Gökhan İnci Menajerlik sektöründe insan kaynaklarına dayalı hizmet alanlarında Türkiye de güvenilir kurumsal bir yapıya sahiptir. Gökhan İnci menejerlik hizmet verdiği personellerinin profesyonel iş gücü istihdamını sağlamakta, aynı zamanda yükümlülüklerini ve sorumluluklarını üstlenmektedir. Benimsemiş olduğumuz profesyonel bakış açısı yanlızca bugünü değil, geleceği de planlamamıza olanak tanıyarak yükselişimize katkı sağlamaktadır.

Doğru personeli, doğru yerde ve zamanda istihdam ediyoruz.

insana saygıyı ve hoşgörüyü esas alan ajansımız evrensel değerlere sadık, iyi bir kurum olma yolunda adımlar atar, taahhütlerimize bağlı kalır, en iyi sonuçları almak için kapasitemiz ve gücümüzle çalışırız. Doğru iletişim , çözüm odaklı yaklaşım, bilgilendirme, ahlak, dürüstlük ve kalite değişmez ilkelerimizdir.

Gökhan İnci menajerlik olarak, Türkiye geneli analizi tarafımızca yapılmış gazino night club müzikhol ve barların en seçkin ve kaliteli profesyonel mekanlara kons, oryantal, konsomatris, solist sanatçılarımızı istihdam ediyoruz.

Not:  Tanımadığımız ve analiz etmediğimiz mekanlarla kesinlikle çalışmıyoruz.

Eğer sunduğumuz şartlar size uyuyor ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Turkuaz Menajerlik 0555 175 19 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir