Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel

64 0

Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel bir iş ilanıdır. Türkiye genelinde acentemiz aracılığı ile temiz huzurlu ve güvenli mekanlarda çalışmak üzere bayan garsonlar bu garson iş ilanı aracılığı ile işe alınacaktır. Türkiye’nin çeşitli mekanlarında çalışmak üzere fiziği düzgün konuşmayı seven, bakımlı ve öz güveni yüksek bayanlar garson olarak işe alınacaktır.

Güney Anadolu bölgesinde, Kuzey Anadolu’da, Batı Anadolu’da , Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile İç Anadolu Bölgesi gazinolarında olmak üzere Türkiye’nin Tüm seçkin gazinoları ile çalışmaktayız. Çalıştığımız gazinolar sorunsuz ve sıkıntısız mekanlardır. Yevmiyeler günlük olarak net olarak verilen net yevmiyelerdir ve yüksek bütçelidir.

Turistik gazinolarda, gece kulüplerinde, night kuluplürde, clublarda, gazino ve tüm eğlence merkezlerinde bir çok bayan garson ihtiyacımız vardır.

Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel

Acentemiz bünyesinde garson olarak çalışacak bayan larda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

 • 18 yaşları ve 35 yaşları arasında,
  Giyimine özen gösteren,
  Bakımlı, Temiz ve dış görüntüsüne önem veren,
  Tecrübeli bayan garson veya tecrübesiz bayan garson
  Yatılı iş problemi olmayan (Çalışan bayanlara konaklama tahsis edilir),
  Seyahat engeli olmayan,
  İşini severek yapacak,

Yüksek yevmiye ve bütçeler ile çalışacak bayanlar ; bayan garson iş ilanı olarak bu ilana başvuru yapabilirler.
Gökhan İnci Menajerlik Acentemiz bünyesinde çalışacak bayanların tüm sosyal hakları acentemizin anlaşmalı olduğu gazinolar tarafından karşılanmaktadır. Bütçeler 150 TL ve 450 TL arasında günlük ve ney-t yevmiyelerdir.

Yeme, içme, kalacak yer, ulaşım gibi tüm masraflar acentemiz aracılığı ile karşılanır.

Tüm Türkiye genelinde gazinoları ile çalışmaktayız fakat özellikli olarak; Ankara gazinoları, Bursa gazinoları, Eskişehir gazinoları, Balıkesir Gazinoları, İzmir Gazinoları, Muğla gazinoları, Antalya gazinoları, Adana gazinoları, Diyarbakır gazinoları, Çanakkale gazinoları, İstanbul gazinoları öncelikli bölgelerimizdendir.

Bu il ve ilçeler de yaşıyorsanız yada seyahat sorununuz yok ise yada bizim daha yazamadığımız bölgelerde de çalışma imkanınız var ise bayan garsonluk için bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi alabilir ve başvuru da yapabilirsiniz. Bayan garsonluk için Lütfen Gazino Menajeri Gökhan İnci Bey ile irtibata geçiniz.

Bayanlar, Bayan garson olarak günlük bayan garsonu iş ilanımıza başvurabilir.

Bayan garson ilanına başvuru telefonlarımız

Whatsapp: 0553 868 24 91 / Tel: 0553 868 24 91 Menajer Gökhan İnci ( gazino menejerleri )

Related Post

Kons bayan aranıyor

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Kons bayan aranıyor iş ilanı, barlarda, gazinolarda, gece kulüplerinde, payvonlarda, night kulüplerde ve tüm eğlence merkezlerinde çalışmak isteyecek bayanlar için…

Kons iş ilanları

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Kons iş ilanları, kons olarak çalışmak isteyen konsomatris olarak gazinolarda görev almak isteyen, konsomasyon ilanı ile ilgilenen bayanlar için yüksek…

Müzikhol ve Pavyon İş İlanları

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Gökhan İnci Menajerlik Kalitesi ve Güvencesi ile Müzikhollerde, Gece Kulüplerinde, Night Clup larda, Pavyonlarda, Turistik Gazinolarda, Barlarda ve Tüm Eğlence…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir