Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel

274 0

Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel bir iş ilanıdır. Türkiye genelinde acentemiz aracılığı ile temiz huzurlu ve güvenli mekanlarda çalışmak üzere bayan garsonlar bu garson iş ilanı aracılığı ile işe alınacaktır. Türkiye’nin çeşitli mekanlarında çalışmak üzere fiziği düzgün konuşmayı seven, bakımlı ve öz güveni yüksek bayanlar garson olarak işe alınacaktır.

Güney Anadolu bölgesinde, Kuzey Anadolu’da, Batı Anadolu’da , Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile İç Anadolu Bölgesi gazinolarında olmak üzere Türkiye’nin Tüm seçkin gazinoları ile çalışmaktayız. Çalıştığımız gazinolar sorunsuz ve sıkıntısız mekanlardır. Yevmiyeler günlük olarak net olarak verilen net yevmiyelerdir ve yüksek bütçelidir.

Turistik gazinolarda, gece kulüplerinde, night kuluplürde, clublarda, gazino ve tüm eğlence merkezlerinde bir çok bayan garson ihtiyacımız vardır.

Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel

Acentemiz bünyesinde garson olarak çalışacak bayan larda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

 • 18 yaşları ve 35 yaşları arasında,
  Giyimine özen gösteren,
  Bakımlı, Temiz ve dış görüntüsüne önem veren,
  Tecrübeli bayan garson veya tecrübesiz bayan garson
  Yatılı iş problemi olmayan (Çalışan bayanlara konaklama tahsis edilir),
  Seyahat engeli olmayan,
  İşini severek yapacak,

Yüksek yevmiye ve bütçeler ile çalışacak bayanlar ; bayan garson iş ilanı olarak bu ilana başvuru yapabilirler.
Gökhan İnci Menajerlik Acentemiz bünyesinde çalışacak bayanların tüm sosyal hakları acentemizin anlaşmalı olduğu gazinolar tarafından karşılanmaktadır. Bütçeler 150 TL ve 450 TL arasında günlük ve ney-t yevmiyelerdir.

Yeme, içme, kalacak yer, ulaşım gibi tüm masraflar acentemiz aracılığı ile karşılanır.

Tüm Türkiye genelinde gazinoları ile çalışmaktayız fakat özellikli olarak; Ankara gazinoları, Bursa gazinoları, Eskişehir gazinoları, Balıkesir Gazinoları, İzmir Gazinoları, Muğla gazinoları, Antalya gazinoları, Adana gazinoları, Diyarbakır gazinoları, Çanakkale gazinoları, İstanbul gazinoları öncelikli bölgelerimizdendir.

Bu il ve ilçeler de yaşıyorsanız yada seyahat sorununuz yok ise yada bizim daha yazamadığımız bölgelerde de çalışma imkanınız var ise bayan garsonluk için bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi alabilir ve başvuru da yapabilirsiniz. Bayan garsonluk için Lütfen Gazino Menajeri Gökhan İnci Bey ile irtibata geçiniz.

Bayanlar, Bayan garson olarak günlük bayan garsonu iş ilanımıza başvurabilir.

Bayan garson ilanına başvuru telefonlarımız

Whatsapp: 0554 129 16 50 / Tel: 0554 129 16 50 Menajer Gökhan İnci ( gazino menejerleri )

Related Post

Kons Menejeri

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Kons menejeri menajerlik acentesi ve ajansı olan Gökhan İnci kons menajerlik firması bayanlar için gazinolarda iş fırsatları sunuyor. Acil olarak…

Bayan kons iş ilanları

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Bayan kons iş ilanları, kons olarak gazinolarda, eğlence merkezlerinde, bar ve kulüplerde konsomasyon hizmeti vermek isteyen bayanlar içindir. Bayan kons…

Konslu gazinolar

Posted by - 20 Mayıs 2017 0
Konslu gazinolar da çalışmak ister misiniz? Akdeniz Menajerlik Kons Bayan arayan mekanlar için, kons olarak çalışmak üzere personel istihdamı sağlıyor.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir