Bayan garson iş ilanları

Bayan Garson İş İlanları ; gazinolarda, nayt kulüplerde, night club, gece kulüplerinde, pavyon ve tüm eğlence merkezlerinde bayan garson iş ilanları başlığında ilan arayan müşterilerimiz için özel bir ilandır.

Bayan garson iş ilanları

MANŞET Menajerlik kalitesi ile gazinolarda dolgun ücretler ile huzurlu ve güvenli mekanlarda çalışabilecek bayan garsonlar işe alınacaktır. Gazinolarda dolgun ücretler ile çalışmak isteyen bayanlar bu ilana whatsapp hattımızdan veya telefon numaramızdan bizi arayarak başvuru yapabilir. Seçkin mekanlarda Garson olarak iş arayan bayanlar günlük yüksek yevmiye ile çalışacaktır.

Garson iş ilanları bünyesinde oluşturduğumuz bu garson iş ilanı aracılığı ile yine bize başvuru yaparak işe başlama ile tüm sosyal hak ve güvencelere sahip olabilirler.

Günlük garson iş ilanı yatılı bir iştir. günlük garsonluk iş ilanı için başvuru yapan bayanlar Manşet menajerlik ayrıcalığı ile çalıştıkları mekanın vereceği imkan ile yatılı olarak çalışacaktır.

Bayan garson arayan gazinolar da bu ilan sayesinde ve Manşet menajerlik aracılığı ile bayan garson çalışma usülünce tüm sosyal hakları bizim güvencemiz ile sağlayacaktır.

Bayan garson iş ilanları

Bayan garson olarak gazinolarda çalışmak isteyen bayanlar için aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

 • 18 yaşını doldurmuş
  Giyimine özen gösteren
  Bakımına özen gösteren
  Fiziği düzgün ve fiziksel bir kusuru olmayan
  İşini severek yapacak
  Deneyimli veya deneyimsiz
  Seyahat engeli olmayan
  Konaklama bakımından sorunu olmayan
  Güleryüzlü, somurtkan olmayan
  Diksiyonu düzgün konuşması bilen

Bayanlar garson olarak işe alınacaktır. Yevmiyeler dolgundur ve net ücretler ile çalışılacaktır.

Manşet Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Garsonluk yapmak isteyeceğiniz mekan seçimine göre konaklamalı veya konaklamasız olabilir. Konaklamalı mekanlarda çalışacak olan bayanların, konaklamaları Manşet Menajerlik güvencesi ile çalışılan firmaya aittir.
Sigorta isteyen personele kesinlikle sigorta yapılır. Sosyal Haklar güvencemiz altındadır. Yeme, içme konaklama gibi vs. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibat kurunuz. ilanımıza başvuru yapmak için bizi arayın

Whatsapp:

Turkuaz Menajerlik 0555 175 19 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir